Nerwobóle i stosowanie leków

Mam nerwobule zaczeły sie od karku przez bark i cała reke,biore leki opokan i witaminum b i nic nie przestaje,a boli juz dwa tygodnie,co wziąść by zaczeło przechodzic.

Należy pobrać mocniejsze leki przeciw zapalne, rozkurczowe i zabiegi rehabilitacyjne, które może zapisać lekarz POZ lub neurolog, pozdrawiam