Nerwobóle i ucisk w klatce piersiowej oraz zaburzenia oddychania

Mam nerwo bóle...Jak się denerwuje boli mnie klatka piersiowa,serce,w miejscu prawego i lewego płuca i plecy tak,że nie mogę brać dużych wdechów.Ostatnio jak za szybko wstałam by odsłonić żaluzję,podeszłam,zamroczyło mnie,nie widziałam nic dokładnie,poczułam mrowienie w głowie i zaczęłam się chwiać stałam jak naćpana przeskakując z nogi na noge,nie wiedząc co się wokół mnie dzieje,po chwili wróciło wszystko do normy.Czy to mogą być problemy związane z sercem?Proszę o odp.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, lub układem naczyniowym. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym i kardiologiem.