Nerwobóle żołądka w ciąży

dziendobry od kilku lat cierpie na nerwobóle zoladka,mialam robionych wiele badan gastrologicznych i nic nie wykazaly.Obecnie jestem w ciąży gdzie moje dolegliwości bardzo się nasilily boli zoladek na wylot, jakby przeklowano mnie iglami,czuje ze ciagle jest skurczony mocno scisniety.Nie mogę jesc ani pic.prosze napisac co mam zrobić co mogę jesc.Bralam leki pantoprazol, iberogast,buscopan które nic nie pomagają, jestem slaba z głodu i osłabienia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takich sprawach ciężko mówić o odpowiednim leczeniu. Nie mniej jednak nie o to Pani pyta. Jeżeli chodzi o dietę polecam dietę bogatoresztkową.