Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwowość i agresja u męża

W jaki sposób przekonać męża że jest jego zachowanie inne niż kiedyś , widać że potrzebuje pomocy mało się uśmiecha, jest często smutny, nie jest tym człowiekiem co wcześniej poznałam, szybko się denerwuje i czasami jest agresywny co do mojej osoby.
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak można ją wyleczyć.

Inne zachowanie męża może mieć wiele przyczyn, Być może wydarzyło się coś, co wywołuje smutek u męża. Czasem niektóre osoby nie potrafią poradzić sobie z własnymi negatywnymi emocjami i agresja może być właśnie takim sposobem radzenia sobie z trudnymi emocjami. Zarówno negatywne emocje jak i ich przejawy najłatwiej ujawnić przy lub w stosunku do bliskiej osoby. Proszę pamiętać, że na agresje nigdy nie może być zgody. Nie opisała Pani na czym polega "agresja męża wobec Pani". Napewno warto z mężem na spokojnie porozmawiać. Kolejnym krokiem, jeśli rozmowa nie przyniesie skutku oczekiwanego może być zachęcenie męża do rozmowy ze specjalistą, np. psychologiem. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy