Nerwowość i stres w związku

Zawsze bylem nerwowy jednak teraz wszystko przechodzi samo siebie. Przeważnie tylko w strone osoby która mocno kocham - mojej dziewczyny. Do paniki doprowadzala mnie glupota typu nie odpisuje. To głupie, ale po ostatniej klotni postanowiłem sie nie odzywać w sprawie glupot i teraz nie czuje bezpośrednich nerw ale kiedy sutuacja się powtarza cos we mnie kipi. teraz bardzo boli mnie brzuch, trzęsą mi sie rece. Mam lysienie plackowate i od nerwow wypadaja mi wlosy. Czy to moze byc nerwica? Pomocy:(

Witam. Może być. Podobało mi się natomiast jak pan się powstrzymał od paniki i się nie nakręcał, że dziewczyna się nie odzywa.
Magdalena Brabec