Nerwowość i zmiana nastawienia do życia u partnera

Witam moj partner bardzo sie zmienił od kad nie cały rok temu zmienił prace, stał sie bardziej nerwowy, nie okazuje już mi tyle uczóc co kiedyś, nie pomagają już rozmowy a nawet już nie umiemy ze sobą rozmawiać, na pytanie czy mnie kocha używa jakis dziwnych skrótów ych... Tak, no itp. Czesto rozgląda sie za innymi dziewczynami gdy jesteśmy gdzieś razem, gdy zwracam mu uwagę ze mnie to poniża i jest mi przykro to smieje sie mi w twarz nic sobie z tego nie robiąc. Czy to jest juz powod zeby odejs

Serdeczne pozdrowienia Tomasz Furgalski

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Dzień Dobry
Nie wiem, czy jest to powód do odejścia, ale na pewno jest to powód do poważnej rozmowy, bo jest to bardzo niepokojące jak partner śmieje się w twarz na Pani uwagi o czymkolwiek. Powinien być wyrozumiały i nie sprawiać Pani przykrości w obszarach, które są dla drażliwe.
Radzę spokojnie porozmawiać i wyjaśnić sytuację. Wszystko zależy od tego jak do tej pory wyglądał Wasz związek i czy oboje o wspólnej przyszłości myślicie równie poważnie.
Pozdrawiam
Agata Dusza