Nerwowość oraz ciągłe uczucie smutku i złości

Witam, Proszę bardzo o pomoc jestem osobą bardzo nerwową utrudnia mi to życie codziennie nie wytrzymuje już tego i codziennie płacze ostatnio ciągle mam jakiegoś pecha wczoraj zgubiłam coś, dzisiaj nową bluzkę ubrudziłam surowym jajkiem, jeszcze cała jajecznica spadła na piec nie potrafię normalnie funkcjonować nie wiem co się dzieje ciągle mam jakieś nie szczęścia ciągle jestem smutna i zła nie daję już rady ciągle cierpię co mam zrobić?Nie potrafię już nad tym panować :(

Zachęcam do szukania wsparcia u przyjaciół lub jeżeli jest już Pani wyczerpana proszę poszukać jakiegoś dobrego specjalisty. Pozdrawiam

Witam,
serdecznie zachęcam do wizyty u psychologa, który nie tylko nauczy Panią radzić sobie w sytuacjach stresowych ale również pozwoli zrozumieć co powoduje Pani emocje.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl