Nerwowość partnerki a kontakty mężczyzny z inną kobietą

Witam jestem z chlopakiem juz 1,5 roku. Od 8 msc stalam sie bardzo nerwowa , (klotnie,napady furi, rzucanie rzeczami, wyzywanie partnera) . Caly sierpien pisal z kolezanka z pracy obiecal ze to sie nie powtorzy dzis znowu dowiedzialam sie ze to robil od 2 msc tylko na 2 karcie ... czuje sie oszukana . Przeprasza obieca ze to sie nie powtorzy ze mnie kocha ze ona byla po to zeby mogl sie jej wygadac . Nie wierze mu On prosi o wybaczenie . Co mam zrobic ? mieszkamy razem , kocham go..

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) nikt nie może podjąć żadnych decyzji za Panią, ani jednoznacznie doradzić konkretnego rozwiązania. Zazwyczaj zadaniem psychoterapeuty w takich sytuacjach jest wsparcie, aby sama w sobie znalazła Pani właściwą dla siebie drogę postępowania. Stąd zachęcam do osobistej rozmowy z psychologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!