Nerwowość, szybkie wpadanie w złość, bóle głowy

Dzień dobry, mam pytanie do psychologa lub neurologa. Jestem okropnie nerwowa, wpadam często w złość. Wtedy przeklinam, czasem czymś ciskam i nie potrafię się opanować przez chwilę (taka furia). Po takich atakach wściekłości boli mnie głowa i czuje się wykończona. Ponadto wieczorami, kiedy się już rozluźniam strasznie podskakują mi nogi (czasem całe ciało), czasem nawet kilkanaście razy z rzędu. I nie jest to przez zasypianiem, ale jak się relaksuję. Jak temu zaradzić?

Trudno jest zaradzić czemuś, co nie jest do końca zrozumiałe.
Proszę umówić się na osobistą konsultację z psychologiem, psychoterapeutą, może także z neurologiem, może i z psychiatrą (do niego może być najkrótszy czas oczekiwania). Myślę, że na styku tych tych dziedzin można szukać źródła zaburzeń.
Dopiero prześledzenie przyczyn pozwoli specjalistom podjąć decyzję, jak można Pani trudności leczyć lub im zapobiegać.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza