Nerwowość u 6-miesięcznego dziecka

Witam moje 6 mies dziecko jest bardzo zywym dzieckiem martwi mnie jedna rzecz wali mocno raczkami jak widzi zabawke bardzo sie trzesie by ja zlapac jak mu nie wyjdzie straszniecsie denerwuje i placze dziecko na ogol jest spokojne malo placze za kilka dni mam neurologa czy martwic sie tym objawem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji kluczowa jest diagnostyka pod kierunkiem neurologa.

niekiedy opisane objawy występują po wpływem emocji, może Pani przed wizyta u neurologa nagrać opisane sytuacje, lekarzowi bedzie latwiej postawić diagnoze. pozdrawiam