Nerwowość u osoby po terapii hazardowej

Po terapii hazardowej partnerka dala mi szanseUdane wakacjePozniej raz wybuchlem oraz kilka raza nerwowo reagowalem na skutek zmeczenia w czasie dlugiej jazdy autemPozniej sprzeczka i zostawia mnie,ale ublagalem Ja,miesiac pozniej podobna sytuacja i odeszla.Ja uwazalem,bo balem sie ze mnie zostawi,nie myslalem ze takie zachowanie spowoduje toGdybym wiedzial to granice inna bym wyznaczyl sobie i nie zachowal sie takChodz jestem nerwowyCzy Ona moze zrozumiec ze nie wiedzialem,nie chcialem?

Witam,

Dużo Pan zmienił w swoim życiu, to bardzo dobrze. Uzależnienie ma dużą siłę niszczącą i pewnie dla partnerki Pana zachowanie było już za dużym obciążeniem. Może warto pomyśleć o ciągłym wsparciu w grupach dla osób o podobnych trudnościach.

Pozdrawiam
Ewa Czernik