Nerwowy charakter i bóle żołądka

witam.mam problem .jestem osoba nerwowa.ostatnio trochę wyciszyłem się,ale zawsze byłem taki,ze wszystkie problemy czy ze mna czy z innymi gryzłem w sobie.ostatnio cos we mnie peklo.zaczal mnie bolec często brzuch,jak ktoś mnie denerwuje to jest taki spiety,czuje taki scisk w gardle,mam czesta zgage,zaczynam się czuc inny.nie mogę wylaczyc w sobie swiadomosci ze ktoś się ze mnie nabija i to dodatkowo wpływa na mój zoladek.prosze o porade

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza