Neuropatia i brak odruchów skokowych u 21-latki

Dzień dobry, Piszę, ponieważ walczę ze swoim problemem już kilka lat. Zdiagnozowano u mnie neuropatię oraz brak odruchów skokowych i słabe odruchy kolanowe. Mam bardzo słabę mięśnie nóg. Czy istnieje szansa odzyskania siły w nogach? Ćwiczenia na siłowni bądź basenie rozwiążą mój problem? Przyznam, że mało się ruszam. Proszę o pomoc, moc w nogach ułatwiłaby mi dalsze życie.

Podstawą leczenia jest usprawnianie i rehabilitacja, które ma na celu spowolnienie procesu osłabienia siły mięśniowej i zaników mięśni. Tak więc ćwiczenia na siłowni bądź w basenie będą jak najbardziej korzystne.
Inną sprawą pozostaje przyczyna neuropatii i jej ewentualne leczenie.