Neuropatia nerwu pośrodkowego u ręki

Witam pisze w takiej sprawie. Drętwieją mi palce lewej ręki , byłam z tym u lekarza specjalisty skierował mnie na badania i nosiłam potem taśmę do to pingu. W badaniu wyszło ze mam neuropatie nerwu posrodkowego lewej ręki. A pewnego dnia mąz zaczoł mnie masowac około okolicy kregosłupa łopatki lewej ból przechodził wiec co mam zrobic ból powraca bardzo mocna i czasami nie puszcza a wszystko zaczyna sie od lerzenia w łózku jak wstane rozchodze to przechodzi za jakis czas ;-]

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u neurologa, który zleci właściwe leczenie. Pozdrawiam.