Neuropatia ruchowa aksonalna

Witam..u mojego synka zdiagnozowano neuropatie ruchowa aksonalna najprawdopodobniej genetycznie uwarunkowana.czekamy w kolejce do poradni genetycznej...jednak kolejka jest bardzo dlugo( termin na 2018.02).mamy bezczynnie czekac na ta wizyte czy jest mozliwosc wykonania w miedzyczasie jakis innych badan?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry aby przeanalizować wszystkie dotychczasowe wyniki. Sądzę że lekarz powie po analizie co najlepiej zrobić w danym przypadku