Neutrofile, eozynofile, limfocyty u 19-latki

Zrobiłam dzisiaj badania morfologię 5 Diff. Wyniki wyszły moim zdaniem nie ciekawie. Neutrofile 2,76 ( norma: 3-5) Eozynofile 0,09 (0,2-0,5) Limfocyty 49,3 % (20-45%) Neutrofile 42% (46-75). Reszta wyników w normie jedynie THS blisko granicy normy mam 4,2 ( norma 4,3). Czy powinnam się martwić ? Bardzo proszę o odpowiedź.

To TSH u osoby mlodej moze juz powodować objawy. Trseba sie tym zająć
. Prosze pciala anty TPO. Morfologie bym powtórzył. Jesli się powtorzy to moze świadczyć o jakiejś przewleklej infekcji (EBV ? Bartonella?borelioza?) . Nota bene infekcja mogła stać za procesami niszczacymi tarczyce