Nexpram 10 a nerwica lękowa

Witam, mam 25 lat, cierpie na nerwicę lękową od 4 lat. Obecnie przyjmuję Nexpram 10. Ostatnio zacząłem sobie "pomagać" Afobamem, jednakże po kilku dniach jak go nie wezmę to czuję się okropnie... Co robić? Wizyte u lekarza mam dopiero 5 grudnia.... Teraz w dodatku przyjmuję antybiotyk Clindamycin-MIP, od kiedy go biore doswiadczam wzmozonego poczucia leku, i boje sie ze wysoki puls i cisnienie podczas ataku paniki, w polaczeniu z antybiotykiem moga mnie zabic.... Bardzo prosze o porade

Dr n. med. Antoni Jakubczyk

Witam... proszę wybaczyć, ale w sprawie leków nie wypowiem się "na odległość". Do 5go grudnia już nie tak długo. Zachęcam do wytrwałości i szczerej rozmowy z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam. Jacek Sochacki