Nic w pępku 1,5 miesiąca po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

witam mam pytanie co mam zrobic jestem poltora miesiaca po laparoskopowym usunieciu woreczka zolciowego po czym wczoraj w kapieli odkrylam w pepku niebieska nic czy to mozna samemu usunac czy moze sie cos od tego zrobic dziekuje za pomoc

Proszę w tej sprawie odwiedzić poradnię chirurgiczną, gdzie była Pani prowadzona po operacji. To prawdopodobnie nić albo skórna albo podskórna, która może wymagać usunięcie albo podcięcia (jeśli jest wchłanialna). O wszystkim zadecyduje lekarz lub pielęgniarka z poradni.