Nie chcę żyć, już dosyć się nacierpiałem - co robić?

Od bardzo długiego czasu jest u mnie w rodzinie bardzo źle, cały czas wyganiają mnie z domu i wyzywają, nawet mówią, że by było lepiej, jakby mnie nie było. Nie wiem co mam robić - mam dopiero 19 lat, mam słabą już psychikę i jedyne myśli, jakie mi krążą po głowie to to, żeby popełnić samobójstwo, bo ja już nie chcę cierpieć, już dosyć się nacierpiałem, proszę o pomoc;(

Witam!

Sytuacja w jakiej się Pan znajduje jest bardzo ciężka, dlatego pojawiają się u Pana myśli samobójcze i poczucie beznadziejności. Jednak może Pan zmienić swoją sytuację i spróbować skorzystać z pomocy instytucji i fundacji zajmujących się osobami w trudnym okresie życia.
Warto, żeby skorzystał Pan z pomocy telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111), który jest bezpłatny i anonimowy. Zachęcam również do korzystania z pomocy takich ośrodków, jak Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Pomocy Rodzinie, Centrum Pomocy dla Ofiar Przemocy w Rodzinie czy Niebieska Linia. W takich miejscach uzyska Pan bezpłatną pomoc oraz wsparcie, także materialne. Może dzięki temu będzie Pan mógł zmienić swoją życiową sytuację i poprawić samopoczucie.

Pozdrawiam