Nie czuję się sobą w swoim ciele

Witam mam problem czuję się nie sobą wiem że to jest i siedzi we mnie moi bliscy nie widzą żadnej różnicy w moim zachowaniu( które ciągle kontroluje czy zachowuje sie naturalnie czy nie). Strasznie sie boję ze zwariuje albo to pocztek schizofrenii kazdego dnia mam nadzieje ze bedzie lepiej a nie jest bardzo się boję. Pomocy

Proszę zatem zasięgnąć porady psychologa - jedynie po osobistym kontakcie, szczegółowym wywiadzie będzie można stwierdzić co pani dolega i podjąć kroki terapeutyczne. Pozdrawiam

Witam
Proponuję udać się do dobrego psychoterapeuty i wspólnie przepracować ten problem, bo odpowiedź na portalu niewiele pomoże.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam serdecznie,
To musi być bardzo trudne, aby udawać kogoś kim już przestało się być. Myślę, że może być Pani ciężko ukrywać przed bliskimi obecne samopoczucie i trudności. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże odkryć źródło obecnych niedogodności i pomóc w zmianie zachowań na lepsze.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Witam
Pani objawy - poczucie obcości samej siebie,
wskazują na depersonalizację.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie