Nie doszło do wytrysku, jakie jest ryzyko ciąży?

Witam ostatnią miesiączkę dostałam 18 października, dziś 4 listopada znów dostałam, w między czasie współżyłam z chłopakiem, który mówi że nie zostawił we mnie nasienia. Czy w takim razie mogę być w ciąży okres miał tak 2/3 dni, wcześniej początkiem listopada byłam chora.
Czy to może mieć wpływ na to??

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

W celu sprawdzenia czy jesteś w ciąży możesz wykonać test ciążowy i udać się do lekarza ginekologa. Jeżeli współżyłaś w trakcie dni niepłodnych to ryzyko zapłodnienia jest niewielkie, warto pamiętać, że w preejakulacie też może znajdować się niewielka ilość nasienia wystarczająca do zapłodnienia.
Pozdrawiam serdecznie!