Nie mam chęci do życia - czy warto się zabić?

Nie wiem czemu ciągle mam myśli samobójcze, mam prawie 14 lat, już raz prawie się powiesiłam, ale nie udało się, ręce mam pocięte, nie mam chęci do życia - czy warto się zabić? Czy można kupić jakieś silne tabletki nasenne bez recepty?

Witam!

Jesteś w wieku dojrzewania. W tym czasie występuje wiele trudności i dolegliwości psychicznych. Myślę, że musisz bardzo cierpieć i nie umiesz sama znaleźć rozwiązania swoich problemów. Tabletki nasenne, nawet silne oraz samookaleczanie nie zmniejszą bólu, jaki w sobie nosisz.
Te problemy trzeba rozwiązać. Pozwól sobie pomóc. Możesz skorzystać z telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111) i tam dowiedzieć się, gdzie dalej szukać pomocy w swojej okolicy oraz jak radzić sobie z trudnościami.

Pozdrawiam.