Brak ochoty na seks po przykrych komentarzach od kobiety

Jestem w związku z kobietą od 6 m-c. Po kilku jej bardzo przykrych komentarzach odeszła mi w ogóle ochota na seks. Najczęściej komentarze dotyczyły zbyt wczesnego wytrysku. Nigdy nie miałem problemów z wczesnym wytryskiem, ale od ostatniego związku minęły dwa lata i nie miałem kontaktów seksualnych, więc musi minąć trochę czasu zanim wszystko się ureguluje. Mówiłem jej o tym, ale widać do niej to nie dociera. Ona jest piękną kobietą i bardzo podniecającą i nawet prezerwatywy opóźniające wytrysk nic nie zmieniły. Poza tym w związku bardzo dobrze nam się układa i poza tematem seksu nie ma innych problemów. Ja po jej komentarzach boję się zbliżeń, bo spodziewam się, że znów coś głupiego powie. Tłumaczyłem jej, że takich rzeczy się nie mówi facetom, że lepiej zachować to dla siebie, ale ona chyba tego nie rozumie, uważa, że jest szczera. Proszę o pomoc, jak uporać się z tym problemem? Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Jeśli rozmowy z partnerką na ten temat nie odnoszą oczekiwanych rezultatów, to należałoby wspólnie skorzystać z pomocy seksuologa. Pana partnerka może nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo Pana rani i jak silnie wpływa na Pana pewność siebie. Spotkanie lub spotkania z seksuologiem mogą dać Wam szansę wyjaśnienia sobie tych trudnych kwestii i pracy na Waszym podejściem do spraw seksu.
Myślę, że takie wizyty mogą poprawić Wasze seksualne relacje i pozwolić Wam wzajemnie lepiej się poznać.

Pozdrawiam