Nie mam okresu - co się ze mną dzieje?

Jakiś czas temu pisałam do Państwa o tym, że nie mam okresu i że wynik beta-HCG wyszedł ujemny. Tego samego dnia poszłam na wizytę do ginekologa - od tamtego dnia też biorę tabletki na wywołanie miesiączki (tak zalecił mi ginekolog). Tylko że jej dalej nie mam. Mało tego - od kilku dni bolą mnie piersi. Co mam dalej robić? Jakie badania? Mój lekarz nic mi więcej nie powiedział, kazał brać tabletki i tyle :(

Witam serdecznie,
powinna Pani zastosować się do zaleceń ginekologa i przyjmować przypisane leki. Gdyby pomimo tego miesiączka się nie pojawiła, konieczna będzie kolejna wizyta u ginekologa. Być może dolegliwości bólowe piersi są zapowiedzią nadchodzącego okresu.
W przypadku braku miesiączki należy wykonać badania hormonalne z krwi oraz USG narządu rodnego.
Pozdrawiam