Nie mam okresu od 3 miesięcy - co się ze mną dzieje?

Witam. Mam poważny problem, nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje. Nie mam okresu od około 3 miesięcy, może trochę mniej. Bolą mnie piersi cały czas i jajniki. Dodam, że czuję się tak, jakbym miała dostać okresu, jednak on się nie pojawia. Mam 17 lat. Mój okres nigdy nie był regularny, ale nigdy nie było też tak, żebym go nie miała przez tak długi okres czasu. Ogólnie czuję się słabo, mało jem i wydaje mi się, że schudłam. Co się ze mną dzieje?
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli Pani współżyła (zwłaszcza bez odpowiedniego zabezpieczneia) ciąża oczywiście jest możliwa. Jednak za wydłużenie cyklu może odpowiadać szereg czynników. Powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa.