Nie mam okresu po luteinie

Mam 25 lat od 29 listopada staramy się z mężem o dziecko w dniu (16 dzień cyklu) 04.12.2010 r. zaczęłam zażywać luteinę przez 10 dni. (13.12.2010 r.) do dzisiaj czyli do dnia 22.12 nie mam okresu. Testy wychodzą negatywnie. Czy może oznaczać to, że jestem w ciąży (bardzo bym chciała), ile trzeba jeszcze czekać .

Dzień dobry!

Gdyby była ciąża testy byłyby już dodatnie jeśli do zapłodnienia miałoby dojść 4 grudnia.
Chyba ze zapłodnienie było później to testy mogą być odpowiednio później. Dla pewności można wykonać test poziomu Bhcg z krwi lub USG.
z poważaniem