Nie mam okresu po odstawieniu pigułek. Czy jest nadzieja, że jestem w ciąży?

Dziś mój 50. d.c, pierwszy cykl po odstawieniu pigułek, nadal nie mam miesiączki. Testy ciążowe robiłam 3 tygodnie temu, a test beta HCG w 37. d.c, wszystkie negatywne. Czy w związku z tym, że owulacja mi się przesunęła, testy mogą kłamać? Czy jest szansa, nadzieja, że mogę być w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Jeśli współżyje Pani bez zastosowania zabezpieczenia, to zajście w ciążę jest możliwe. Jednak dotychczas wykonane testy ciążowe przeczą takiej możliwości.