Nie mam siły, nie mogę jeść

Witam.Nie mam już siły, cały czas kręci mi się w głowie, od 2 miesięcy nie mam miesiączki. Jem tylko jeden kawałek chleba z pomidorem obiad a później nic.Odchudzałam się i już teraz nie potrafię normalnie jeść ciągle myślę o kaloriach a później jak ja będę wyglądała. I ćwiczę. Mam 16 lat, waga:43 kg, wzrost: 164 cm. Co robić dalej. Dziękuję za pomoc.

Witam,

Powinnaś natychmiast otrzymać profesjolaną pomoc psychologiczną. Poproś rodziców o pomoc, niech skonsultują się z lekarzem pierwszego kontaktu oraz psychologiem. To o czym piszesz wskazuje na początki anoreksji, choroby niezwykle groźnej i przewlekłej. Bez pomocy specjalisty możesz nabawić się bardzo ciężkich chorób, w tym choroby serca i zrujnować sobie życie.