Nie mam wsparcia u nikogo, mam fatalną depresję - co ja mam zrobić?

Nie mam wsparcia u nikogo, w ciężkich sytuacjach szukam rozwiązania w alkoholu, brak pracy, nawet prawka nie potrafię zdać,moja najbliższa rodzina nie żyje, pozostał jedynie ojciec, mam fatalną depresję, zawsze trafiam na nieodpowiednią dziewczynę, a mam zaledwie 18 lat – poradźcie, co mam robić?

ponad rok temu

Witam,

Wyobrażam sobie, że czujesz się zagubiony i samotny. Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i potrzebujesz wsparcia, dlatego zdecyduj się na kontakt z psychologiem, który pomoże uporać Ci się z problemami i uwierzyć we własne siły.
Pomoc możesz również otrzymać w Centrum Interwencji Kryzysowej, które znajduje się w niemal każdym średniej wielkości mieście.

Powodzenia i pozdrawiam