Nie mam wzwodu, mimo że partnerka mnie bardzo pociąga - co robić?

Witam, mam problem z moim penisem i od razu zacznę od przykładu: leżałem z dziewczyną i namiętnie się całując, rozbieraliśmy się, wtedy penis mój był twardy i zwarty do działań. Gdy już byliśmy nadzy i zacząłem robić jej dobrze, po paru minutach, gdy skończyłem, zauważyłem, że opadł mi. Zrobiliśmy sobie pół godziny przerwy, a następnie spróbowałem postawić go ręką, co nierewelacyjnie mi wychodziło. Był lekko większy, ale nie był twardy, jakoś spróbowalem go wepchąć i gdy udało mi się to, to nagle zaczął twardnieć, szczególnie, gdy w pochwie zacząłem poruszać nim do przodu do tyłu. Proszę o podpowiedź, co mam zrobić? Ponieważ jestem bezradny... P.S. Jakieś 2 miesiące temu miałem zbliżenie z piękną dziewczyną, która bardzo, bardzo mnie pociąga, też nie dałem rady go postawić i musiałem obejść się smakiem :(
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Kłopoty z erekcją u młodych mężczyzn mają przeważnie charakter psychogenny. Wpływ mają takie czynniki jak stres, nastawienie zadaniowe, lęk przed niezaspokojeniem partnerki, nadmierne podniecenie seksualne. Często jest tak, że im mężczyźnie  bardziej zależy na partnerce, tym słabsze pojawia się podniecenie seksualne (w jego miejsce powstaje stan napięcia nerwowego), czego następstwem jest osłabienie lub brak erekcji. Niektórzy mężczyźni bardzo pragną odbyć stosunek z atrakcyjną kobietą, lecz odczuwają nieuświadomiony lęk wywołany mechanizmem hamulcowym tkwiącym w podświadomości.
Z Twojego listu wynika, że Twój kłopot ze sprawnością ma podłoże psychiczne. Następnym razem, gdy problem się pojawi ,to przede wszystkim potraktuj to ze spokojem - jako efekt Twojego dużego zaangażowania w relacje z partnerką. To się zdarza młodym mężczyznom. Podziel się tym z partnerką, porozmawiaj z nią szczerze. Jeśli partnerka to zrozumie i zaakceptuje poczujesz się bezpieczniej i jest duże prawdopodobieństwo, ze zaburzenie zniknie. Wielu młodych mężczyzn dramatyzuje w takich sytuacjach, co pogarsza sprawę i zaburzenie erekcji pogłębia się.
Jeśli problem będzie dalej się pojawiał, zasięgnij porady seksuologa.
Pozdrawiam