Nie mogę jeść z powodu problemów osobistych

Witam od kilku dni mam problemy osobiste przez które nie moge jeść. Od 4 dni pije wiele napojów energetyzujacych. Zaczyna mnie kuc w klatce piersiowej,mam problemy ze spaniem w nocy. Jeśli coś zjem ciężko mi na żołądku i noie mogę spać czy cos ze mna nie tak?

Dzień dobry, objawy, które Pan opisuje związane są ze stresem. Proponuję odstawienie napojów energetycznych, unikanie alkoholu i papierosów, aktywność fizyczną (np. spacery, basen), masaże, ciepłe kąpiele, słuchanie relaksacyjnej muzyki. Jeżeli dolegliwości będą się utrzymywać proszę skonsultować się z psychologiem.