Nie mogę nabrać pełnego oddechu - jaka może być przyczyna?

Często nie mogę nabrać pełnego oddechu i nikt nie wie co jest przyczyną. Nie śpię czasem po nocach bo mam duszności .Spirometria wyszła średnia jak to powiedział lekarz ,ale kazała iść do kardiologa. Byłam dwa razy i EKG wyszli niby prawidłowe. Tyle,że przy EKG nie występowały duszności. Czym mogą by spowodowane takie rzeczy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli dolegliwości będą się nasilać to radziłbym ponowną wizytę u kardiologa powtórzenie badania EKG metoda holtera. Pozdrawiam.