Nie mogę zajść w ciążę: dlaczego lekarze nie mogą mi pomóc?

Czy mogę dostać konkretną odpowiedź, dlaczego nie mogę zajść w ciążę naturalną drogą? Żaden lekarz mi tego dosłownie nie powiedział, nawet jak miał wszystkie badania. Dlaczego? Dziękuję.

Witam serdecznie.
Rozumiem, że zarówno Pani jak i partner przeszliście diagnostykę niepłodności. Jednak nie ustalono gdzie leży przeszkoda w posiadaniu potomstwa. Czasami są sytuacje,  których wszystkie badania są prawidłowe, a pomimo tego kobieta nie może zajść w ciążę. W takich przypadkach główną rolę odgrywa czynnik psychiczny.
Pozdrawiam.