Nie mogę zajść w ciążę - kiedy występuje owulacja?

Kocham się z chłopakiem przez 3 lata do końca i nie mogę zajść w ciążę. Dlaczego? Okres co parę miesięcy mi się przestawia raz mam co 28, a potem co 31, a w tym doszło aż do 48.
Proszę o pomoc, kiedy mam owulację?

Witam serdecznie,

Dni płodne może Pani rozpoznać na podstawie pojawienia się przeźroczystego śluzu. Jego ilość jest znacznie większa. Ponadto po owulacji temperatura ciała wzrasta o kilka dziesiątych stopnia Celsjusza. W tym celu konieczny jest pomiar temperatury ciała: codziennie, rano, po przebudzeniu, o tej samej porze. Temperaturę należy mierzyć w ustach, pochwie lub odbycie.
Jeżeli pomimo starań po trzech latach nie zaszła Pani w ciążę wskazana jest wizyta u ginekologa. Należy określić co jest tego przyczyną.

Pozdrawiam