Nie mogę zdjąć napletka podczas wzwodu - co się dzieje?

Witam, mam 20 lat i nigdy nie miałem stosunku z dziewczyną, problemem jest mój napletek, który schodzi z żołędzia tylko podczas zwisu, podczas wzwodu jest to niewykonalne. Czy konieczny jest zabieg usunięcia napletka. Drugim problemem jest obwód członka ok. 9,5 cm w wzwodzie czy to za mało by zaspokoić partnerkę? Dodam że długość to ok. 15cm?
20 LAT ponad rok temu

Witam!
Brak możliwości odciągnięcia napletka ku dołowi lub wyraźny opór połączony z bólem przy próbie jego zsunięcia może sugerować obecność stulejki. W takim wypadku konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem. Prawidłowo, napletek wzwiedzionego penisa powinien dawać się odsunąć aż do uwidocznienia całej żołędzi.
Natomiast obwód penisa nie jest wartością jedynie miarodajną. Istotna jest więź między partnerami oraz faktyczna zdolność do zaspokojenia partnerki.

Pozdrawiam