Nie odczuwam przyjemności podczas seksu - co robić?

Witam, jestem nastolatkiem (17 lat) i mam problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku. Polega on na tym, że wchodząc w kobietę czuję tylko ciepło jej ciała i bardzo delikatne smyranie, oraz muszę dodać, że im dłużej się kochamy tym mniej czuję, aż w końcu nic. W rezultacie nigdy nie udało mi się dojść do orgazmu, nawet po 2h. To samo występuje w przypadku miłości oralnej. Jakieś porady? Bardzo proszę o odpowiedź. Mam nadzieje, że Pani chociaż trochę mi pomoże a jestem za młody, aby iść do lekarza. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Witam!
Częstą przyczyną obniżenia satysfakcji ze współżycia przez osłabienie doznań jest nadmierna masturbacja, której nałogowe stosowanie wymusza właśnie stymulację charakterystyczną dla samozaspokojenia. W takim wypadku zaleca się jej ograniczenie. Nie podzielam też poglądu, że jesteś zbyt młody na wizytę u specjalisty. Jeżeli wspomniany powód nie dotyczy Ciebie lub po zastosowaniu się do zalecenia objaw nie ustępuje, konsultacja z urologiem będzie rozwiązaniem najwłaściwszym.
Pozdrawiam