Nie pamiętam daty ostatniej miesiączki. Kiedy mogło dojść do zapłodnienia?

Nurtuje mnie pytanie, ponieważ nie pamiętam daty ostatniej miesiączki, więc nawet w przybliżeniu nie mogę określić, kiedy mogło dojść do zapłodnienia, byłam na USG 29.04.2010 i dzidzia mierzyła 5,4 mm CRL, ile dni od tej daty mogło dojść do zapłodnienia.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Witam,

Badania USG tak młodej ciąży nie gwarantują absolutnie precyzyjnego wyniku. Zakładając jednak jego względną dokładność oznaczałoby to, że wiek ciąży w dniu badania wynosił między 28 a 32 dniem.

Pozdrawiam