Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nie potrafię żyć w związku

Mam 27 lat nie potrafię zyc w zwiazku, ciagle jestem porzucana, wykorzystywana, czy powinnam zostać prostytutką??
27 LAT ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Witam serdecznie, Napisałaś, że nie potrafisz żyć w związku, że za każdym razem jesteś porzucana i wykorzystywana. Moim zdaniem należałoby znaleźć przyczyny, zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Może jest to wynik schematów, które wyniosłaś z przeszłości, może negatywnych doświadczeń. Warto, żebyś skorzystała z pomocy psychologa. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam. Dylemat czy powinnaś zostać prostytutką w sytuacji, gdy nie potrafisz żyć w związku jest nieadekwatny. Prostytutka zmienia partnerów nie nawiązuje dłuższych relacji z mężczyznami a jak już ma jakiegoś stałego klienta, to jest to relacja oparta na wymianie świadczeń ( ty otrzymujesz pieniądze a on seks). Jeżeli czujesz, że jesteś w związku wykorzystywana i porzucana to może to nie jest tak, że zostaje ci tylko być prostytutką, lecz pragniesz właśnie bliskości, miłości i stabilizacji, a z jakiegoś powodu wiążesz się z kimś, kto tego nie może ci dać. Spróbuj pomóc sobie korzystając z pomocy profesjonalisty, a może odkryjesz jakie masz autentyczne p[otrzeby, które będziesz mogła zaspokoić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy