Nie przyjęcie drugiej tabletki antykoncepcyjnej a konieczność dodatkowego zabezpieczenia

Witam. Na początku blastra nie wzięłarm 2 tabletki w ogole. Kontynuowałam branie normalnie do końca. ( wziełam 20 zamiast 21 tebletek). Zabezpieczałam się dodatkowo. Chciałabym wiedzieć czy po 7 dniowej przerwie gdy zacznę brać kolejny blaster moja ochrona antykoncepcyjna będzie już działać czy jeszcze przez jakiś czas muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie ? Jeśli tak, to do kiedy. Z góry dziękuję za odpowiedz !

Witam. Podczas przyjmowania drugiego opakowania tabletek ochrona antykoncepcyjna będzie zachowana.