Nie radzę sobie z napadami złości

Nie radzę sobie ze swoimi napadami złości, kiedy coś nie jest po mojej myśli lub coś się dzieje przestaje panować nad sobą. Krzyczę, jestem agresywna, zdarza mi się uderzać głową o ścianę zadając sobie ból. Z jednej strony nie chce czyjejś obecności a z drugiej nie chce zostawać sama. Po jakimś czasie wszystko mi przechodzi, ale jestem wtedy zła na siebie, za to co zrobiłam, obraziłam kogoś, pchnelam, uderzyłam. Myślałam że dam radę nad tym zapanować, ale to silniejsze ode mnie. Takie sytuacje dawniej zdarzały się rzadko, mam wrażenie że z wiekiem jest coraz gorzej (22 lata). Co mam zrobić? Nie chce być taka...

Witam,
uważam, że potrzebuje Pani specjalistycznej pomocy, gdyż przedstawione przez Panią objawy i zachowania są niepokojące. To co się z Panią dzieje może świadczyć m.in. o tym, że trudno jest Pani radzić sobie z emocjami. Wymaga to przepracowania w formie psychoterapii. Zachęcam również do wizyty u lekarza psychiatry.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik