Nie stwierdza się swoistego gromadzenia radioznacznika w scyntygrafii

prosze o odpowiedz co to znaczy ,,SCYNTYGRAFIACALEGO CIALA Z ZASTOSOWANIEM131I wynik W SCYNTYGRAFI CALEGO CIALA WYKONANEJ 72GODZINY PO PODANIU TERAPEUTYCZNEJ AKTYWNOSCI131I POZA GROMADZENIEM W LOZY TARCZYCY NIE STWIERDZA SIE SWOISTEGO GROMADZENIA RADIOZNACZNIKA oraz prosze tez co to znaczySTWIERDZONO DWA OGNISKA SELEKTYWNEGO GROMADZENIA RADIOZNACZNIKA W LOZY PLATA PRAWEGO TARCZYCY WIEKSZE OGNISKO W GORNYM BIEGUNIE LOZY MNIEJSZE PONIZEJTYREGLOBULINA W SZOSTEJ DOBIE STYMULACJI rhTSH32.8ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.