Nie udaje mi się zajść ponownie w ciążę?

Mam 26 lat, 2 lata temu miałam zabieg ponieważ miała zatkane jajniki. Po miesiącu udało mi się zajść w ciążę, urodziłam śliczną dziewczynkę Emilkę. Chciałabym ponownie zajść w ciążę, ale się nie udaje.
Czy to może być ten sam problem co ostatnio i muszę iść na ponowny zabieg?

Proszę o pomoc.

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Rozumiem, że przeszła Pani zabieg usuwania zrostów w jajowodach. Nawrót tego schorzenia jest możliwy. Nie wspomniała Pani, od jak dawna stara się Pani o drugie dziecko. Proszę pamiętać, że czasem nawet zdrowe pary czekają rok i dłużej, zanim uda się im doprowadzić do poczęcia. Jeśli starania trwają już dłuższy okres, powinna Pani udać się do lekarza, aby wdrożyć diagnostykę, m.in. pod kątem nawrotu zrostów.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!