Nie wiem co to jest, może jakaś nerwica?

Mam 20 lat, wyniki mam wszystkie dobre, ale cały czas mi jest słabo, już od 3 tygodni nie wiem co się dzieje ze mną, nie mam siły na nic, nie wiem jak sobie z tym radzić. Lekarze rozkładają ręce, a ja się martwię. Co mi jest? Pomocy, może jakieś leki na nerwicę brać? Już nie wiem od czego to jest.

20 LAT ponad rok temu

Witam,

Wydaje się, iż Twoje dolegliwości mogą mieć podłoże natury psychiczne.Uczucie słabości występować może przy silnym zdenerwowaniu, długotrwałym narażeniu na stres bądź funkcjonowania pod ciągłą presją. Ponadto złe samopoczucie i ogólne osłabienie może występować również przy obniżonym nastroju i zmniejszonej aktywności organizmu spowodowanej i nasilonej w okresie jesienno- zimowym. Powinnaś przeanalizować swoje zachowania i spróbować znaleźć sytuacje czy zdarzenia, które wiążą się z występowaniem owej słabości. Może się okazać bowiem, że Twój organizm w ten sposób reaguje na sytuacje, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Wydaje się, że warto też skontaktować się z lekarzem i raz jeszcze przeanalizować wyniki badań oraz rozważyć możliwość terapii farmakologicznej.

Powodzenia i pozdrawiam