Nie wysypiam się, jestem całe dnie sennna - jaka może być tego przyczyna?

Witam, mam 27 lat i od kilku tygodni mam dziwne samopoczucie. Myślałam, że to przez tabletki antykoncepcyjne, więc je odłożyłam, ale nic się nie zmieniło. Jestem wiecznie śpiąca, nie mam stresującej pracy, wręcz przeciwnie. Dość, że jestem wiecznie śpiąca, nie mogę się rano obudzić, to do tego czasami boli mnie strasznie głowa, zwłaszcza w okolicach oczu. Nie wiem, czy to też ma wpływ, ale zauważyłam, że strasznie wypadają mi włosy i moja cera nie wygląda za dobrze. Czy powinnam iść z tym do lekarza? I jakie badania zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź, Aneta
27 LAT ponad rok temu

Witam.

Wskazana jest wizyta u lekarza, który porozmawia z Panią w celu doprecyzowania jakości oraz okoliczności występowania objawów oraz przeprowadzi badanie fizykalne. Na podstawie tak uzyskanych informacji zleci badania dodatkowe, na pewno znajdą się wsród nich morfologia krwi, glukoza na czczo, elektrolity oraz inne, w zależności od uzyskanych podczas wizyty danych oraz podejrzeń, co do prawdopodobnej przyczyny dolegliwosci.

Pozdrawiam