Nie zawsze mogę osiągnąć erekcję - co robić?

Witam, mam 22 lata, ze swoją dziewczyną jestem już jakieś pół roku, ale od jakiś 3 miesięcy nie mam regularnej erekcji, tzn. jest ona jedynie od czasu do czasu. Po zmianie diety i rozpoczęciu ćwiczeń pojawiła się erekcja z rana, ale kiedy dochodzi do bliższych kontaktów z dziewczyną to wtedy pojawia się problem, nie uprawiamy jeszcze seksu, ale w wyniku pieszczot zdarzyło mi się dojść do wytrysku bez wzwodu, co robić? Zaczynam się powoli tym martwić tym bardziej, że nie miałem z tym wcześniej problemów. Nie palę papierosów a alkoholu piję mało.
22 LAT ponad rok temu

Witam!

Możliwych przyczyn Twojej dolegliwości jest wiele. Jak zauważyłeś, czynnik stosowania odpowiedniej diety ma wpływ na jakość i w ogóle występowanie erekcji. Innymi przyczynami jest obecność stresu, nerwowe, codzienne sytuacje, ale i stale towarzysząca obawa o niepowodzenie w zbliżeniu z partnerką.

W pierwszej kolejności zalecam dialog z partnerką oraz eliminację ewentualnego stresu i dbałość o komfortową atmosferę zbliżenia. Jeżeli jednak nie przyniesie to pożądanego rezultatu, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem, a także - być może - porada psychologiczna.

Pozdrawiam