Nieaktywne zapalenie, metaplazja jelitowa w gastroskopii

Witam serdecznie ! Rozpoznanie po gastroskopii: Fragmenty błony śluzowej żołądka z przewlekłym ( ) nieaktywnym zapaleniem, metaplazja jelitowa ( ) bez cech zaniku oraz bez cech dysplazji nabłąka. Mam 68 lat , proszę o informację jakie stosować leki i jaką zastosować dietę. Z góry serdecznie dziękuję .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam Szanowny Panie, wynik badania wskazuje na obecność przewlekłego zapalenia, konieczne jest leczenie przeciwzapalne zaordynowane prze lekarza prowadzącego. Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, który wskaże właściwe leczenie. Pozdrawiam