Niebieskie żyłki na piersiach a możliwość ciąży

Mam cykle 30-33 dni. Ostatnia miesiaczka 19 stycznia. Kochalam sie 25.01, 29.01, 02.92, 05.02, 09.02, 15.02. Test zrobilam 28 dnia byl negatywny. Po stosunku 2 lutego bol w lewym jajniku.Tydzien temu mialam na piersiach niebieskie zylki. Piersi sa powiekszone. Bole podbrzusza jak na okres. Czy jest mozliwosc jeszcze ze to ciaza a nie zblizajacy sie okres?

Magdalena StusiĹska

Tak, istnieje możliwość że to ciąża- test najlepiej wykonać po dniu spodziewanej miesiączki.