Niebieskie żyłki na piersiach na trzy dni przed planowaną miesiączką

Witam. Mam pytanie,dzisiaj (09.11.2014) około godziny 14 podczas kąpieli miałam niebieskie żyłki na piersiach. Ogólnie to mam już objawy pms,bolace piersi przy dotyku i czasami klujace jajniki. Czy te żyłki mogą oznaczać ciążę? Do miesiączki według kalendarzyka to 3 dni. Najbardziej chodzi o to,że ja nie wspolzylam przez 3 cykle. Czym mogą być spowodowane tę niebieskie żyłki? Czy to MUSI oznaczać ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem poszerzenia naczyń krwionośnych podczas kąpieli.