Niebolesne drgania mięśni na całym ciele i niski poziom witaminy D

Witam, Mój syn (33) prawie od 10 lat ma niebolesne drgania mięśni na całym ciele.Parę miesięcy temu robił badanie EMG, które nie wykazało nic groźnego.Poziom magnezu i wapnia jest w normie tylko niski okazał się poziom wit .D.Zażywa ją w dużych dawkach.Objawy nie ustępują.Ma stresującą pracę i dodatkowo stresuje się tymi drganiami .Czy te objawy nigdy nie ustąpią?.Czy jest nadzieja na wyleczenie. Bardzo proszę Panią o jakąś wskazówkę,gdzie jeszcze się udać i jakie badania wykonać.

Rozumiem, że Syn był u Neurologa, badanie EMG wypadło prawidłowo., poziom elektrolitów : sód, potas, magnez i wapń w normie?
Czy ktoś w rodzinie ma podobne drżenia mięsni ???
Czy wykonano róbe tężyczkową w EMG ?
Jak EKG i serce, Jaki stan ogólny ?
Jak nerwy i stan emocjonalny, sen ??
Konieczna dalsza konsultaja i próby leczenia