Niecałkowite usunięcie kaszaka

Witam, dwa tygodnie temu miałam usuniętego kaszaka z tyłu na szyi. Lekarz powiedział, że nie udało usunąć się całego, ponieważ jest zbyt głęboko umiejscowiony i całość jest możliwa do usunięcia tylko w warunkach szpitalnych. Mam pytanie, czy powinna dalej coś z tym robić? Usunąć całego, czy to nie jest źle jak część kaszaka już naruszona została? Czy z takiej części może się utworzyć nowy, lub inna groźna zmiana?

Kaszaki powinny byc usuwane w całości- szansa na odnowienie jest wówczas zerowa! jeśli było inaczej - proszę omówić temat z operatorem!!! zz